573 073 080

autoskup.skup@o2.pl

Skup samochodów dostawczych

Prowadzimy skup samochodów dostawczych wszystkich marek, w tym m.in. modeli typu: furgon, kontener, naczepa i plandeka. Przyjmujemy używane auta, które nie mają więcej niż 25 lat i zostały zarejestrowane w Polsce. Zapewniamy także szybką i darmową wycenę oraz transport auta do naszego punktu skupu od Klientów z całego województwa śląskiego.

W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy niezwłocznie. Prosimy także o przygotowanie zdjęć poglądowych i podstawowych danych, takich jak marka, model, wiek i przebieg samochodu dostawczego. Dzięki tym informacjom jesteśmy w stanie oszacować wstępną wartość auta.

Dlaczego opłaca się oddać samochód dostawczy do skupu?

Oddanie samochodu dostawczego do skupu jest często najbardziej opłacalną, a na pewno najszybszą i najprostszą formą jego sprzedaży. Ze względu na swoje gabaryty i specyfikę, tzw. dostawczaki nie mają szerokiego grona nabywców. W przypadku sprzedaży bezpośredniej samochody dostawcze wymagają zazwyczaj uprzedniego remontu w celu likwidacji szkód powstałych podczas przemierzania tysięcy kilometrów z ogromnym obciążeniem, co generuje spore koszty. Sprzedaż auta dostawczego do skupu polecamy zarówno Klientom prywatnym, jak i biznesowym.