573 073 080

autoskup.skup@o2.pl

Skup samochodów osobowych

Zastanawiasz się nad kupnem samochodu i chcesz mieć pewność, że posłuży Ci przez lata? Z pomocą przychodzi nasz Komis samochodowy Śląsk. Prowadzimy sprzedaż, a także oferujemy kupno samochodu za gotówkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, gdzie dostępnych jest wiele marek oraz modeli samochodów osobowych.

Kryteria wyceny -skup aut Katowice

Komis samochodowy Katowice oferuje skup samochodów sprawnych i uszkodzonych. Przy dokonywaniu wyceny bierzemy pod uwagę markę i model samochodu, rocznik, dodatkowe wyposażenie, rodzaj skrzyni biegów oraz paliwa. W przypadku uszkodzonych aut wyceniamy poszczególne, sprawne części.

Każde auto, które trafia na nasz skup samochodów Katowice jest sprawdzane pod kątem technicznym. Kontrolujemy stan układów, podwozia, nadwozia i w razie usterek dokonujemy napraw. Dopiero po tym procesie samochody trafiają do sprzedaży a klient może mieć pewność, że wybrany przez niego pojazd jest w dobrym stanie technicznym. Skup samochodów za gotówkę Katowice gwarantuje pewną sprzedaż, a także bezpieczne kupno sprawdzonego pojazdu.

Zachęcamy do kontaktu