573 073 080

autoskup.skup@o2.pl

Skup samochodów sprawnych i uszkodzonych w Sosnowcu

Nasz skup samochodów działa w branży od wielu lat. W trakcie prowadzonej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług i polecają je swoim znajomym i rodzinie. To dla nas największe wyróżnienie i inspiracja do ciągłego rozwoju. Kluczem do naszego sukcesu jest sprawne połączenie doskonałych warunków sprzedaży ze sprawną i w pełni profesjonalną obsługą. Klienci cenią sobie to, że zajmujemy się wszystkim od przysłowiowego A do Z. Dojedziemy do Ciebie nie tylko w Sosnowcu i okolicach, ale również w innych miastach województwa śląskiego i małopolskiego!

Skupujemy sprawne oraz niesprawne auta wszystkich marek: osobowe, terenowe, dostawcze, historyczne, firmowe, poleasingowe, po szkołach nauki jazdy, po taksówkach, angielskie oraz po gradobiciu.

PAMIĘTAJ! Nie prowadzimy złomowania i w związku z tym nie skupujemy aut do złomowania!

Sprzedaż samochodu do skupu krok po kroku?

Aby sprzedać nam auto wystarczy skontaktować się telefonicznie lub wykorzystując dostępny na naszej stronie formularz. Jeszcze przed spotkaniem zostaniesz poproszony o kilka informacji na temat pojazdu, który zamierzasz sprzedać. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, umówimy się na spotkanie celem sfinalizowania transakcji. Termin i miejsce spotkania wyznacza klient, a my pojawiamy się w umówionej lokalizacji na czas. Na spotkanie przywozimy ze sobą umowę kupna-sprzedaży, tak więc nie musisz szukać formularzy w Internecie czy pytać znajomych jak ją przygotować? Robimy to za Ciebie, oszczędzając jednocześnie Twój czas!

Na spotkaniu wyceniamy pojazd, podpisujemy umowę oraz wypłacamy pieniądze w gotówce. Jeśli jednak transakcja przeprowadzana jest z przedsiębiorstwem na kwotę ponad 15 tysięcy złotych zapłata za samochód (lub samochody) następuje w postaci przelewu bankowego.

I to wszystko! Szybko, sprawnie i profesjonalnie!

Jak przygotować się do sprzedaży auta?

Aby sprzedać nam samochód, będziesz potrzebował kilku dokumentów tj. dowód rejestracyjny auta oraz jego polisę OC. Ponadto musisz mieć przy sobie wszystkie komplety kluczy lub pilotów. Warto również dołączyć faktury za przeglądy okresowe oraz naprawy, książki serwisowe i instrukcje obsługi.

Jeśli pojazd ma więcej niż jednego właściciela, to podczas sprzedaży wszyscy muszą być obecni. W przypadku, jeśli jeden z właścicieli nie może się pojawić na spotkaniu, konieczne jest posiadanie pełnomocnictwa przez drugiego właściciela (jeśli nie należy on do rodziny, pełnomocnictwo trzeba wcześniej poświadczyć notarialnie).