573 073 080

autoskup.skup@o2.pl

Skup samochodów zabytkowych

Auta zabytkowe – skup samochodów na terenie całego Śląska i Małopolski

Jeżeli szukasz firmy, która w szybki i bezproblemowy sposób umożliwi ci sprzedaż zabytkowego samochodu – dobrze trafiłeś! AutoSkup Śląsk to zespół profesjonalistów od lat zajmujących się wyceną i sprzedażą aut na terenie całego Śląska oraz Małopolski. Niezależnie od tego jakiej marki jest to pojazd i jaki jest jego stan techniczny – wystarczy jeden telefon, a nasi pracownicy dostosują się do twojego harmonogramu dnia, żeby odebrać go z miejsca docelowego. Samochody lata 30, samochody lata 60, samochody lata 70 – wszystkie skupujemy!

Jak przygotować samochód zabytkowy do sprzedaży?

Ważne OC, dowód rejestracyjny i karta pojazdu w zupełności wystarczą. Nasza oferta obejmuje zarówno zabytkowe samochody osobowe, luksusowe jak i dostawcze, które nie muszą być w pełni sprawne.

AutoSkup Śląsk – zasady sprzedaży aut zabytkowych

Nasi pracownicy przygotowują umowę, dopełniają wszelkich formalności i stawiają się w umówionym miejscu po odbiór pojazdu. Cała procedura obejmuje: kontakt telefoniczny lub e-mailowy, umówienie się na spotkanie w dogodnym dla sprzedającego terminie i miejscu, atrakcyjną wycenę, podpisanie umowy, finalizację transakcji sprzedaży pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu!